Sousedé z Nuslí

Líbí se vám, co děláme? Chcete se k nám přidat a pomoct nám probouzet Nusle? Vyberte si, jaké vám vyhovuje členství, a vyplňte přihlášku. Za 2 minuty máte hotovo.

DRUHY ČLENSTVÍ

1) Řádný člen objektivně vyvíjí alespoň takovou aktivitu, kterou lze přiměřeně vyžadovat a na kterou má kapacitu. Zároveň má zároveň možnost spolurozhodovat jak neformálně při každodenním dění spolku, tak v souladu se stanovami oficiálně na členských schůzích spolku. 

2) Člen-podporovatel se spolkem sympatizuje, přeje si formalizovat svou přináležitost k němu a alespoň symbolicky ho tak podpořit a chce být blíže informován o dění ve spolku.

JAK NA TO?

Přihlášku vyplníte kliknutím na odkaz níže*. Následně od nás e-mailem obdržíte platební pokyny k uhrazení členského příspěvku a po jeho uhrazení bude vaše přihláška projednána výborem spolku. V případě rozhodnutí o přijetí obdržíte náš orientační manuál a stanete se tak jedním z nás. (Pokud bychom se vás rozhodli odmítnout, příspěvek vám pochopitelně vrátíme.)

*Pozn.: K vyplnění přihlášky i plnohodnotnému fungování ve spolku potřebujete Gmail účet.

VÝŠE ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ

Dle usnesení výboru ze dne 12. 12. 2023 základní výše ročního členského příspěvku u obou druhů členství činí pouhých 365 Kč. Členské příspěvky jsou pro nás nejstabilnějším zdrojem financí k realizaci projektů v průběhu sezony, rádi bychom tak dali členům i možnost příspěvku vyššího.

Aktuálně máme následující schéma příspěvku:

  • základní: 365 Kč (1 Kč/den)
  • sponzorský: neomezený příspěvek dle vlastního uvážení a možností

U nových členů tato částka platí bez ohledu na datum vstupu do spolku, přičemž při vzniku členství v období od 1. října do 31. prosince je dostačující uhrazení členského příspěvku na následující rok.